گنبد اسپورت - سوارکاری - گزارش خبرگزاری فارس از وضعیت تعلیق مسابقات اسبدوانی گنبد - اخبار

block control  صفحه اصلی  •  بخش اخبار  •  بخش مقالات  •  تصاویر ماندگار  •  بخش لینکها  •  ورود یا عضویت  •  درباره ما  •  ارتباط با ما open and close right-block

 ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

 منوی اصلی

 قالب‌ها

(2 قالب)خبرهای مربوط به اسب دوانی و رشته سوارکاری در ایران

(1) 2 3 4 ... 95 »

سوارکاری : گزارش خبرگزاری فارس از وضعیت تعلیق مسابقات اسبدوانی گنبد
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۸/۲۴ ۲۰:۱۰:۰۰ (617 بار خوانده شده)

تعلیق مسابقات اسبدوانی ایران تاخت Ùˆ تاز در کورس خودمحوری Ùˆ تمامیت خواهی/ بی‌توجهی به قانون Ùˆ دستورات وزیر وقت ورزش+اسناد

مسابقات اسبدوانی چند ماهی است که طبق تقویم فدراسیون سوارکاری برگزار نمی شود و در تعلیق به سر می برد.

به نقل از خبرگزاری فارس، پس از پایان یافتن مسابقات تابستانه اسبدوانی تهران در شهریور ماه طبق تقویم فدراسیون،باید مسابقات سوارکاری آق قلا به عنوان شروع فصل پاییزه مسابقات کشوری اسبدوانی در استان گلستان برگزار می شد اما همانطور که خبرگزاری فارس در خبری به نقل از حمید رادان نایب رییس کمیته اسبدوانی ایران منتشر کرد، به دلیل عدم برگزاری مزایده پیست اسبدوانی آق قلا و گنبد، فدراسیون در واقع محلی برای برگزاری مسابقات ندارد. امروز با گذشت چند ماه به دلیل این مشکل و مشکلات دیگری مسابقات نه تنها در آق قلا برگزار نشد بلکه با ورود دستگاه های غیرمرتبط با ورزش سوارکاری سلامت مسابقات ملی اسبدوانی نیز به خطر افتاده است.

ادامه | 24361 کلمه در ادامه متن | نظر

سوارکاری : واگذاری مجموعه سوارکاری گنبدکاووس به این شهرستان نهایی شد
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۸/۱۲ ۲۰:۰۰:۰۰ (331 بار خوانده شده)

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس از نهایی شدن واگذاری مجموعه سوارکاری این شهرستان به هیات سوارکاری گنبدکاووس خبر داد و گفت: با این اتفاق مبارک، مطالبه چندین ساله مردم گنبدمحقق و بزودی مسابقات اسبدوانی در گنبدبا مدیریت شهرستان برگزار می شود.

به نقل از خبرنگار ایرنا، عبدالقدیر کریمی روز چهارشنبه با تشریح پیگیری های گسترده مسئولان استان و شهرستان اعم از استاندار ، نماینده ولی فقیه در استان، مدیر کل ورزش و جوانان ،نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری و ائمه جمعه اهل سنت و شیعه این شهرستان در دو ماه گذشته گفت: این پیگیری ها روز گذشته با صدور دستور واگذاری مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس به هیات سوارکاری این شهرستان از سوی معاون وزیر ورزش و جوانان به نتیجه رسید.

ادامه | 4838 کلمه در ادامه متن | نظر

سوارکاری : مزرعه 50 راسی پرورش اسب در گنبدکاووس راه اندازی شد
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۸/۸ ۲۰:۰۰:۰۰ (322 بار خوانده شده)

مزرعه پرورش و تکثیر اسب با ظرفیت تقریبی 50 راس، به مناسبت روز ملی روستا باحضور برخی مدیران کل استان گلستان، فرماندار ویژه گنبدکاووس و برخی مسئولان، در این شهرستان راه اندازی شد.

به نقل از خبرنگار ایرنا، برای راه اندازی این مزرعه پرورش اسب که روز شنبه به بهره برداری رسید، درمجموع مبلغ 63 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری و هزینه شده که 23 میلیارد ریال آن سهم آورده و 40 میلیارد ریال نیز از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید بوده است.

ادامه | 5046 کلمه در ادامه متن | نظر

سوارکاری : موافقت فدراسیون با برگزاری مسابقات توسط هیئت سوارکاری گنبد صادر شد
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۷/۲۷ ۲۰:۰۰:۰۰ (359 بار خوانده شده)

بعد از ماه ها تلاش توسط مسئولین و اهالی این رشته ورزشی شهرستان گنبد بالاخره اختیار برگزاری مسابقات اسبدوانی در شهرستان گنبد به هیئت سوارکاری این شهرستان داده شد.

به گزارش خبرنگار سایت گنبداسپورت، فدراسیون سوارکاری کشور طی نامه ای به هیئت سوارکاری شهرستان گنبد موافقت خود را با برگزاری مسابقات توسط این هیئت شهرستانی اعلام نمود و از این هیئت مدت و تاریخ برگزاری خواسته است.

ادامه | 4258 کلمه در ادامه متن | نظر

سوارکاری : قهرمانی سریک در غیاب سردار/ رکورد شکنی اسب سردار آزمون
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۳/۷ ۱۵:۳۰:۰۰ (581 بار خوانده شده)

سریک، اسب محبوب سردار آزمون در حالی یک بار دیگر قهرمان کورس بهاره گنبد شد که سردار به دلیل حضور در اردوی تیم ملی سایر اعضای خانواده اش را به محل کورس فرستاد.

به گزارش سایت گنبداسپورت به نقل از سایت "ورزش سه"، اسب سردار آزمون در هفته قهرمانی کورس بهاره گنبد کاوس قهرمان شد. این البته تنها اسبی نبود که سردارآزمون در این مسابقات داشت بلکه اسب دیگری که با نام او در این مسابقات شرکت کرده بود به مقام دوم رسید. سریک اسبی که سردار بعد از درخشش در جام ملت های آسیا استرالیا از حمید رادان از دوستان خانوادگی اش هدیه گرفته بود توانست در در هفته قهرمانی کورس بهاره گنبد کاوس قهرمان یک رکورد تاریخی را از خود به جای بگذارد و با زمان یک دقیقه و هشتاد و شش صدم ثانیه توانست رکورد دو ساله های ایران را برای اولین بار از آن خود کند.

ادامه | 6093 کلمه در ادامه متن | نظر
(1) 2 3 4 ... 95 »
Powered by XOOPS © 2001-2017 The XOOPS Project