گنبد اسپورت - نشريات - 10 نکته کلیدی زندگی سردار آزمون از دید روزنامه دیلی‌استار - اخبار

block control  صفحه اصلی  •  بخش اخبار  •  بخش مقالات  •  تصاویر ماندگار  •  بخش لینکها  •  ورود یا عضویت  •  درباره ما  •  ارتباط با ما open and close right-block

 ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

 منوی اصلی

 قالب‌ها

(2 قالب)روزنامه ها ، هفته نامه ها و مجلات
(1) 2 3 4 ... 35 »

نشريات : 10 نکته کلیدی زندگی سردار آزمون از دید روزنامه دیلی‌استار
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۸/۲۲ ۲۰:۰۰:۰۰ (364 بار خوانده شده)

تنها کافی بود مجله ای معتبر همچون گاردین از ابراز علاقه باشگاه لیورپول به مهاجم تیم ملی ایران پرده بردارد تا این بازیکن به سوژه اصلی رسانه های مطرح جزیره تبدیل شود.

به نقل از "ورزش سه"، خبر منتشر شده از سوی گاردین مبنی بر این که باشگاه لیورپول علاقه دارد تا سردار آزمون را از باشگاه روستوف در روسیه خریداری و به صف مهاجمانش در ژانویه اضافه کند باعث شد تا روزنامه دیلی استار با هجمه به راه افتاده در میان کمپین های حمایتی از این پروسه در بین طرفداران این باشگاه محبوب بندر لیورپول ابعاد تازه ای از زندگی مهاجم ایرانی را بررسی کند.

نویسنده روزنامه دیلی استار در گزارشی به بررسی ابعاد زندگی اجتماعی و ورزشی مهاجم ایرانی روستوف پرداخت و 10 نکته کلیدی از زندگی ورزشی سردار را بررسی کرد تا میزان شناخت طرفداران فوتبال در جزیره به خصوص طرفداران لیورپول از این بازیکن بیشتر از قبل شود، نکاتی که شاید ایرانی ها آشنایی کافی با آن داشته باشند اما دانستن آن برای طرفداران انگلیسی می تواند جذاب باشد چون حالا خود را برای درخشش این بازیکن در لیگ جزیره آماده می کنند.

ادامه | 11579 کلمه در ادامه متن | نظر

نشريات : پخته شدم، به غرب اروپا می‌روم/ سردارآزمون: با قلبم بازی می‌کنم
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۲/۲۸ ۱۵:۳۰:۰۰ (479 بار خوانده شده)

امیر اسدی
در روستوف و میان آن همه بازیکن قدیمی، او محبوبترین است. محبوب ریز و درشت، بزرگ و کوچک. رای قریب به اتفاق هواداران روستوف برای انتخاب محبوبترین بازیکن فصل یکی بود. یکی به نام سردار آزمون.

پس در یک بعد از ظهر آفتابی در شهر مرزی روستوف، همه دور هم جمع شدند تا آزمون جایزه‌اش را دریافت کند. جایزه‌ای متعلق به یک ایرانی با استعداد. مهاجمی Ú©Ù‡ حالا صحبت از حضورش در لیگ‌های معتبرتر است.

با سردار بعد از این انتخاب Ú¯Ù¾ زدیم. او Ú©Ù‡ خودش را آماده بازی مقابل اورال Ù…ÛŒ‌کرد به سوال‌ها پاسخ داد.

ادامه | 17267 کلمه در ادامه متن | نظر

نشريات : زندگی خصوصی سردار آزمون، پدیده سال 94 / مصاحبه
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۱/۱۴ ۱۵:۳۰:۰۰ (561 بار خوانده شده)

مجله خوشحالی - امیر اسدی، امیرحسین خیرخواه: به شهرت رسیدن او یکی از سورپرایزهای فوتبال ایران بود. در فوتبالی که بوی الرحمن آن بلند شده و مدتهاست ستاره ای از سرچشمه این فوتبال نمی جوشد، تولد او یک هیجان مطلق است.

ستاره ای که در تیم جوانمرگ نوجوانان در رقابت های قهرمانی آسیا خوش درخشید و نشان داد که می تواند یک سوپراستار باشد اما به جای اینکه باشگاه های ایرانی او را ببینند و به او میدان بدهند، این چشمان تیزبین خارجی ها بود که سردار بدون حتی یک بازی باشگاهی جذب کرد تا آزمون از اروپا آغاز شود.

سردار آزمون وقتی تنها 17 سال داشت به لیگ روسیه رفت و برای روبین کازان بازی کرد. استعدادی شگرف از یک بازیکن شگفت انگیز و درخشش در سرمای روسیه. حالا او یک ستاره است. ستاره ای که جا پای بزرگان گذاشته و حالا همه دوست دارند بدانند که ستاره امروز چه گذشته ای داشته و از کجا آمده.


ادامه | 36894 کلمه در ادامه متن | نظر

نشريات : تیتر سایت ورزش 3 : جانشین علی دایی از گنبد آمد
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۱/۱۱ ۱۵:۴۰:۰۰ (497 بار خوانده شده)

با حضور سردار آزمون در ترکیب تیم ملی دیگر دغدغه استفاده از توپ های بلند به خصوص توپ هایی که از کناره ها روی دروازه حریف ارسال می شود را نداریم.

به گزارش سایت گنبداسپورت به نقل از "ورزش سه"، اگر چه علی دایی در پایان دوران بازیگری با نمایش های کم فروغ از تیم ملی خداحافظی کرد اما هیچ گاه خلاء حضور او در تیم ملی پر نشد چرا که قادر به استفاده از توپ های بلند نبودیم و مهاجمی در ترکیب نبود که روی ضربات ایستگاهی با ضربه سر دروازه حریف را تهدید کند. البته بعد از خداحافظی علی دایی به دفعات پیش آمده بود که روی ضربات ایستگاهی با ضربه سر به گل برسیم اما این گل ها بیشتر مقطعی و روی ضربه سر مدافعان به ثمر می رسید که پیشروی می کردند. دیدید که در مرحله مقدماتی جام جهانی و جام جهانی و حتی جام ملت های آسیا بیشتر توپ ها در حمله پشت خط دفاعی برای رضا قوچان نژاد ارسال می شد که قامت کوتاهی داشت و طبیعتا نمی توانست روی سانتر از کناره ها با ضربه سر تاثیر بسزایی بگذارد.

ادامه | 7965 کلمه در ادامه متن | نظر

نشريات : سردار آزمون در ویژه نامه نوروز 95 جام جم / بوی عیدی با ساز ترکمنی و اسب
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۱/۶ ۱۵:۳۰:۰۰ (727 بار خوانده شده)

محمد رضاپور در ویژه نامه نوروز 95  جام جم مطلب زیبایی درباره سردار آزمون فوتبالیست مشهور ترکمن نوشته است  Ú©Ù‡ بخش اول آن را در ذیل Ù…ÛŒ آید :

نام شهر گنبد کاوس با ساز و اسب مردمانش و با یکی از بلندترین برج های آجری دنیا که در دل خود جای داده است در سال ها بین اهالی ورزش بویژه فوتبال بیشتر شنیده است.

این شهر از گذشته تاکنون در ورزش با سوارکاران و مردان توپ و تور شهر بوده و صاحب یکی از مجموعه های زیبای سوارکاری در خاورمیانه است.

ادامه | 25095 کلمه در ادامه متن | نظر
(1) 2 3 4 ... 35 »
Powered by XOOPS © 2001-2017 The XOOPS Project