block control  صفحه اصلی  •  بخش اخبار  •  بخش مقالات  •  تصاویر ماندگار  •  بخش لینکها  •  ورود یا عضویت  •  درباره ما  •  ارتباط با ما open and close right-block

 ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید

 منوی اصلی

 قالب‌ها

(2 قالب)


حاشیه ورزشی : داستان محرومیت سردار آزمون چیست!؟ (اختلافات دو باشگاه روسیه)
فرستنده admin در تاريخ ۱۳۹۵/۸/۲۷ ۲۰:۰۰:۰۰ (873 بار خوانده شده)

رقابت های فوتبال لیگ برتر روسیه از فردا شب در حالی آغاز می شود که در یکی از مهمترین بازی ها دو تیم روبین و روستوف در شهر کازان جدالی سراسر هیجان و حیثیتی با هم خواهند داشت.
به نقل از ورزش 11، در آستانه سفر روستوف با قربان بردی اف و سردار آزمون دو چهره سابق باشگاه روبین به ایالت داغستان برای جدال با حریف جنجال های زیادی در فوتبال این کشور به راه افتاد که دلیل اصلی این جنجال ها مهاجم ملی پوش ایرانی نایب قهرمان روسیه است. مهاجمی که در نقل و انتقالات تابستانی به دعوای اصلی دو باشگاه تبدیل شد و کار را به شکایت و شکایت بازی تا فیفا پیش برد تا مقامات نزدیک به روبین از برتری این باشگاه در دعوای حقوقی کمیته انضباطی فیفا خبر داده و مدعی دو سال محرومیت سردار آزمون از حضور در میادین فوتبال شوند.در ابتدای فصل جاری سردار آزمون ناگهان Ùˆ بی خبر اردوی روبین کازان را به مقصد تمرینات روستوف ترک کرد Ùˆ سپس باشگاه روستوف مدارکی را افشا کرد مبنی بر این Ú©Ù‡ سردار در ازای 2.5 میلیون یورو بازیکن آزاد خواهد بود Ùˆ با این مدارک Ùˆ تنها با 2.5 میلیون یورو مهاجمی Ú©Ù‡ حالا از او به عنوان بازیکن 7 میلیون یورویی نام برده Ù…ÛŒ شود را از Ú†Ù†Ú¯ روبین در آورد. روبین کازان این مدارک را جعلی خواند Ùˆ به فیفا شکایت کرد Ùˆ هم اکنون این پرونده در کمیته انضباطی فیفا در حال بررسی است . در آستانه مصاف حساس دو تیم در هفته چهاردهم لیگ برتر روسیه منابع نزدیک به باشگاه روبین مدعی شده اند Ú©Ù‡ از Ø­Ú©Ù… فیفا Ùˆ محرومیت 2 ساله سردار باخبر هستند Ùˆ باشگاه روبین کازان از فدراسیون فوتبال روسیه خواسته تا مانع حضور سردارآزمون  در دیدار حساس فردا شب شود.

 

در Ù¾ÛŒ اعلام خبر محرومیت سردار آزمون از سوی منابع نزدیک به باشگاه روبین کازان یوری زایتسف وکیل باشگاه روستوف به این اخبار واکنش نشان داد Ùˆ این ماجرا را شایعه ای بی اساس دانست. وکیل روستوف گفت: «Ø§Ú¯Ø± به تقویم لیگ نگاه کنید Ù…ÛŒ بینید Ú©Ù‡ روز جمعه روبین کازان در چارچوب رقابت های لیگ، میزبان روستوف است Ùˆ انتشار این خبر در آستانه این دیدار نشان Ù…ÛŒ دهد Ú©Ù‡ این خبر کذب تنها به دلیل ایجاد فشار روانی روی سردار آزمون به عنوان یکی از بهترین بازیکنان روستوف منتشر شده Ùˆ واقعیت ندارد. خبر محرومیت سردار، فقط به صورت Ú©Ù„ÛŒ بدون هیچ جزئیاتی Ùˆ تنها در رسانه ها منتشر شده است Ùˆ این در حالی است Ú©Ù‡ کمیته تحقیقات فیفا در خصوص شکایت روبین کازان از روستوف هنوز هیچ Ø­Ú©Ù…ÛŒ را صادرنکرده است. مطمئن هستم این اخبار مانعی برای بازی سردار در این دیدار ایجاد نخواهد کرد، ضمن اینکه چنین خبری فقط باید به صورت رسمی Ùˆ از سوی فیفا اعلام شود».

 

میخائیل پروکوپتس وکیل روس Ùˆ شخصی سردار آزمون در فیفا نیز در واکنش به این شایعات خبر داد Ú©Ù‡ این نهاد بین المللی به زمان دریافت هر گونه مدارکی در خصوص پرونده این بازیکن با باشگاه روبین‌کازان خاتمه داده است. او گفت:« حتی اگر باشگاه روبین‌کازان بخواهد مدارک Ùˆ یا گواهی از پلیس روسیه نیز ارائه کند دیگر از سوی فیفا پذیرفته نخواهد شد Ùˆ رای نهایی با استناد به مدارک موجود فعلی صادر Ù…ÛŒ شود.وضعیت نهایی پرونده شکایت باشگاه روبین از سردار آزمون، مهاجم تیم روستوف تا ماه ژانویه 2017 میلادی روشن خواهد شد بنابراین شایعه محرومیت دو ساله او صحت ندارد».

 

اما واکنش سران باشگاه روستوف به جنجال راه افتاده در خصوص ادعای باشگاه روبین مبنی بر محرومیت دو ساله سردار هم جالب توجه بود. ولادیمیر کروپین، مدیر اجرایی باشگاه روستوف روسیه در Ù¾ÛŒ اتهام مسئولان باشگاه روبین‌ مبنی بر جعل اسناد در پرونده سردار آزمون گفت: اتحادیه باشگاه های فوتبال اروپا (یوفا) صلاحیت بازی سردار آزمون را تایید کرده Ùˆ هیچ حرف اضافه ای برای گفتن ندارم.هیچ چیزی درباره مسائل غیرقانونی در پرونده انتقال سردار آزمون به تیم روستوف را نمی‌دانم. از سوی باشگاه روستوف هیچ خبری در این رابطه منتشر نشده Ùˆ این مساله اصلا امکان پذیر هم نیست. درباره صلاحیت قرارداد سردار آزمون یوفا پیش از این Ø­Ú©Ù… خود را صادر کرده است. من دیگر باید Ú†Ù‡ چیزی را به این مساله اضافه کنم؟ هیچ حرف دیگری ندارم Ùˆ درباره شایعه جعل اسناد هم نمی‌دانم باید Ú†Ù‡ چیزی پاسخ بدهم».

صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه
Powered by XOOPS © 2001-2017 The XOOPS Project